domáca politika zahraničná politika ekonomika bezpečnosť vzdelávanie technológie kultúra
médiá viera rodina zdravie záľuby šport iné
zapalka.sk logo
RSS
prihlasovacie meno:

heslo:


[Registracia]
[Pravidla diskusie]

blogeri

 

najčítanejšie


najdiskutovanejšie

 

Informácie o nových článkoch

 
zadajte svoj e-mail:

Úvodné vyhlásenie

> tlač
zapalka.sk je priestor pre blogerov (najmä tých konzervatívnych :-), ktorí majú radi silné, inšpirujúce a niekedy aj kontroverzné osobnosti, akými boli alebo sú napr. Winston Churchill, Charles de Gaulle, Ronald Reagan, Anton Neuwirth, Margaret Thatcher a Ján Čarnogurský. Títo ľudia sa nikdy nebáli zaujať jasné a pevné postoje k záležitostiam svojej doby.

Budeme veľmi radi, ak sa táto stránka stane priestorom pre Vaše inšpirujúce postoje, názory a postrehy a tiež moderným nástrojom, vďaka ktorému si budete môcť cibriť svoje argumentačné, prípadne literárne schopnosti.

Touto stránkou chceme nadviazať na tradíciu amerických konzervatívnych blogov, ktoré sú priestorom na slobodnú diskusiu a polemiku.

Ako je z názvu stránky na prvý pohľad zrejmé, vytvárame ju zároveň ako výraz podpory Vladimírovi Palkovi, ktorého považujeme za jednu z najvýraznejších osobností konzervatívnej politiky na Slovensku.

Väčšina blogerov - autorov článkov patrí k jeho priateľom, spolupracovníkom alebo podporovateľom. Veríme, že týmto vytvárame priestor pre zaujímavú skúsenosť – cez príspevky o názoroch, zážitkoch a postojoch spoznať ľudí, ktorým sú blízke nielen myšlienky konzervativizmu, ale aj politika Vladimíra Palka, ktorému (ktorej) týmto vyjadrujú svoju podporu.

Na tejto stránke budeme prinášať aj informácie o prejavoch, vystúpeniach, názoroch a návrhoch Vladimíra Palka.


doc. RNDr. Vladimír Palko, CSc.Informácie o Vladimírovi Palkovi

 
zadajte svoj e-mail:

   
© 2007 zapalka.sk