domáca politika zahraničná politika ekonomika bezpečnosť vzdelávanie technológie kultúra
médiá viera rodina zdravie záľuby šport iné
zapalka.sk logo
RSS
prihlasovacie meno:

heslo:


[Registracia]
[Pravidla diskusie]

blogeri

 

najčítanejšie


najdiskutovanejšie

 

Informácie o nových článkoch

 
zadajte svoj e-mail:

Pravidlá diskusie na portáli zapalka.sk

> tlač
Ďakujeme Vám, že blogujete práve na portáli zapalka.sk.

Tento portál je priestorom slobody prejavu a slobodnej diskusie. Zároveň však chceme, aby súčasťou tejto slobody bola aj zodpovednosť a slušnosť.

Zaslaním príspevku do diskusie súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne neslušné, vulgárne, hanlivé, obscénne, nenávistné, zastrašujúce príspevky alebo časti príspevkov.

Diskusné fórum nesmie byť blogermi alebo diskutujúcimi využívané na propagáciu komerčných produktov, inzerciu, reklamné odkazy na iné web stránky a zverejňovanie protizákonných materiálov a informácií.

Prosíme Vás, aby ste nezaplavovali diskusiu viackrát tým istým príspevkom, rešpektovali autorské práva ich držiteľov, neporušovali osobné práva a identitu iných osôb a zároveň chránili seba samých pred poskytovaním Vašich osobných informácií.

Ako administrátori si Vás dovoľujeme upozorniť, že nezodpovedáme za obsah zverejnených diskusných príspevkov ani reakcií a hodnotení ostatných diskutujúcich.

Napriek tomu, že materiály vyjadrujú pohľady a názory ich autorov, administrátori si vyhradzujú právo odstrániť príspevok alebo jeho časť, ak porušuje pravidlá správania sa na tomto diskusnom fóre alebo porušuje práva a právom chránené záujmy iných fyzických alebo právnických osôb. Rovnaké oprávnenie má v prípade konkrétneho článku aj bloger - jeho autor.

Veríme, že sa aj vďaka dodržiavaniu týchto pravidiel stanete spoluautormi vecnej a najmä zaujímavej diskusie na diskusnom fóre zapalka.sk.


doc. RNDr. Vladimír Palko, CSc.Informácie o Vladimírovi Palkovi

 
zadajte svoj e-mail:

   
© 2007 zapalka.sk